Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znam dobrą wróżkę! Wierzycie we wróżby?

Utworzony przez Ilona, 27 lipca 2011 r. o 18:50
ella napisał:
JA OD PONAD ROKU KORZYSTAM Z USLUG WROZKI ZINAIDY,NIE BEDE UKRYWAC ZE SKUSILY MNIE POZYTYWNE OPINIE O NIEJ,A TAKZE OCENA KOLEZANKI,KTORA ROWNIEZ SKORZYSTALA . DZISIAJ MOGE POWIEDZIEC,ZE PRZEZ CALY TEN CZAS ZWRACALAM SIE DO NIEJ OKOLO 6-7 RAZY ,WRACALAM BO ZA KAZDYM RAZEM MIALAM RZETELNA POMOC,WSPARCIE I WIARYGODNA OCENE SYTUACJI ORAZ POTWIERDZALNE KONKRETY,KTORE PRZEKAZUJE WROZKA ZINAIDA,NAPEWNO DUZO ZALEZY OD OCZEKIWAN I PYTAN,U MNIE SIE POSYPALO W ROZNYCH DZIEDZINACH,ALE PANI ZINAIDA JAKOS TO POZBIERALA W CALOSC I ZNALAZLA DROGE DLA MNIE JESTEM WDZIECZNA I PODPISUJE SIE POD POZYTYWAMI. POZDRAWIAM FORUMOWICZOW. ELLA. http://www.wrozkazinaida.cba.pl [/quote]
ella napisał:
JA OD PONAD ROKU KORZYSTAM Z USLUG WROZKI ZINAIDY,NIE BEDE UKRYWAC ZE SKUSILY MNIE POZYTYWNE OPINIE O NIEJ,A TAKZE OCENA KOLEZANKI,KTORA ROWNIEZ SKORZYSTALA . DZISIAJ MOGE POWIEDZIEC,ZE PRZEZ CALY TEN CZAS ZWRACALAM SIE DO NIEJ OKOLO 6-7 RAZY ,WRACALAM BO ZA KAZDYM RAZEM MIALAM RZETELNA POMOC,WSPARCIE I WIARYGODNA OCENE SYTUACJI ORAZ POTWIERDZALNE KONKRETY,KTORE PRZEKAZUJE WROZKA ZINAIDA,NAPEWNO DUZO ZALEZY OD OCZEKIWAN I PYTAN,U MNIE SIE POSYPALO W ROZNYCH DZIEDZINACH,ALE PANI ZINAIDA JAKOS TO POZBIERALA W CALOSC I ZNALAZLA DROGE DLA MNIE JESTEM WDZIECZNA I PODPISUJE SIE POD POZYTYWAMI. POZDRAWIAM FORUMOWICZOW. ELLA. http://www.wrozkazinaida.cba.pl
[quote name='ella' timestamp='1367509243' post='765131'] JA OD PONAD ROKU KORZYSTAM Z USLUG WROZKI ZINAIDY,NIE BEDE UKRYWAC ZE SKUSILY MNIE POZYTYWNE OPINIE O NIEJ,A TAKZE OCENA KOLEZANKI,KTORA ROWNIEZ SKORZYSTALA . DZISIAJ MOGE POWIEDZIEC,ZE PRZEZ CALY TEN CZAS ZWRACALAM SIE DO NIEJ OKOLO 6-7 RAZY ,WRACALAM BO ZA KAZDYM RAZEM MIALAM RZETELNA POMOC,WSPARCIE I WIARYGODNA OCENE SYTUACJI ORAZ POTWIERDZALNE KONKRETY,KTORE PRZEKAZUJE WROZKA ZINAIDA,NAPEWNO DUZO ZALEZY OD OCZEKIWAN I PYTAN,U MNIE SIE POSYPALO W ROZNYCH DZIEDZINACH,ALE PANI ZINAIDA JAKOS TO POZBIERALA W CALOSC I ZNALAZLA DROGE DLA MNIE JESTEM WDZIECZNA I PODPISUJE SIE POD POZYTYWAMI. POZDRAWIAM FORUMOWICZOW. ELLA. http://www.wrozkazinaida.cba.pl
Prześlij adres międzyrzeckiej władzy może skorzysta z takich dobrych rad chyba ,że te porty kajakowe ,stoki narciarskie to już efekt wróżki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie już pogubili się. Wróżby im w głowie. Jak można wierzyć w takie głupoty. Co za świat? Czary, mary pochodzą od złego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jakie są inne ja korzystałam z wróżby choć nie wierzyłam .Moja wnuczka wybierała się na studia.Miała zainteresowania projektowanie ogrodów. Wróżki zapytałam o  nią . Powiedziała że wybierze się na prawo lub coś z tym związane. Uważałam że głupoty plecie.Teraz moja wnuczka studiuje prawo .Zapytałam ją czy zda prawo jazdy , maturę .Sprawdziło się !!!Jest dobra  .Polecam wróżkę Letycję. Jest nie droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jakie są inne ja korzystałam z wróżby choć nie wierzyłam .Moja wnuczka wybierała się na studia.Miała zainteresowania projektowanie ogrodów. Wróżki zapytałam o  nią . Powiedziała że wybierze się na prawo lub coś z tym związane. Uważałam że głupoty plecie.Teraz moja wnuczka studiuje prawo .Zapytałam ją czy zda prawo jazdy , maturę .Sprawdziło się !!!Jest dobra  .Polecam wróżkę Letycję. Jest nie droga.
    Jadziu małej wiary. Już babcią jesteś, a wierzysz we wróżby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jakie są inne ja korzystałam z wróżby choć nie wierzyłam .Moja wnuczka wybierała się na studia.Miała zainteresowania projektowanie ogrodów. Wróżki zapytałam o  nią . Powiedziała że wybierze się na prawo lub coś z tym związane. Uważałam że głupoty plecie.Teraz moja wnuczka studiuje prawo .Zapytałam ją czy zda prawo jazdy , maturę .Sprawdziło się !!!Jest dobra  .Polecam wróżkę Letycję. Jest nie droga.
 
Nie wiem jakie są inne ja korzystałam z wróżby choć nie wierzyłam .Moja wnuczka wybierała się na studia.Miała zainteresowania projektowanie ogrodów. Wróżki zapytałam o  nią . Powiedziała że wybierze się na prawo lub coś z tym związane. Uważałam że głupoty plecie.Teraz moja wnuczka studiuje prawo .Zapytałam ją czy zda prawo jazdy , maturę .Sprawdziło się !!!Jest dobra  .Polecam wróżkę Letycję. J est nie droga.
  Wyślij BABCIU agres naszym włodarzom mo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,że podpowie im jak rządzić miastem dla dobra mieszkańców a nie tylko władzy i jej sitwy!!!!!!!!!!!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam u wrózki 26 kwietnia br.czyli prawie 2 miesiace temu,wyszłam od niej rozczesiona i pod wplywem nieokreslonych emocji,drzałam,,, i napisze tak: na osiem istotnych spraw 6 sie juz sprawdzilo... przedstawie jedna; kobieta powiedziała z kart cytuje; jest ciemny mezczyzna ktory pania kocha,ale bedzie mial wypadek...(wiecej na ten temat pozniej nie wspomniała) uwierzcie naprawde nie wiedziałam o kogo chodzi i nie zastanawiałam sie nad tym dlugo...poniewaz poszłam tam z czystej ciekawosci i po raz pierwszy w zyciu,a mam ponad 40lat, po dokladnie 3 tygodniach i tej samej godzinie co usłyszałam powiedzmy ta przepowiednie,,,ten człowiek mial wypadek samochodowy,fakt,ze nie z jego winy,ale miał...(po 2,5 doby zmarł) po tym wszystkim uzmysłowiłam sobie,ze mnie dażył uczuciem.ale to wszystko po fakcie...po calym zdarzeniu nieoficjalnie sie dowiedziałam,ze znajomi jednoglosnie stwierdzili,ze byl zakochany we mnie... teraz dreczy mnie sumienie,czemu tego sie nie domysliłam we wlasciwym czasie,moze by uniknal tego wypadku,,,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cd.czemu sobie nie uzmysłowilam,ze o tego mezczyzne chodzi...poniewaz byl ode mnie drugie tyle starszy i dopuszczałam takich mysli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cd.czemu sobie nie uzmysłowiłam,ze o tego mezczyzne chodzi...poniewaz byl ode mnie drugie tyle starszy i nie dopuszczałam takich mysli... ps.ciekawa jestem jakby sie potoczylo wszystko gdyby o tej przepowiedni wiedzial...ale co ma sie stac i tak sie stanie,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadziu małej wiary. Już babcią jesteś, a wierzysz we wróżby?
Dobra wróżka to jak psycholog doradzi i wskaże możliwości to nie czarownica ! Ale nie wszystkie maja ten dar! Jest wiele beznadziejnych i głupoty gadają!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadziu małej wiary. Już babcią jesteś, a wierzysz we wróżby?
Wiara czyni cuda! Są dobre wróżki i naprawdę potrafią wróżyć!!!! Dobrze przepraszam za stwierdzenie ta babcia powiedziała.Sam się o tym przekonałem !!!! Nikt nie wiedział jaki będzie finał , nawet badania i lekarze  a wróżka dobrze wiedziała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiara czyni cuda! Są dobre wróżki i naprawdę potrafią wróżyć!!!! Dobrze przepraszam za stwierdzenie ta babcia powiedziała.Sam się o tym przekonałem !!!! Nikt nie wiedział jaki będzie finał , nawet badania i lekarze  a wróżka dobrze wiedziała!
dobrze wiedziała...ile skasować barana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naiwniaków u nas pod dostatkiem! Powracamy do Średniowiecza. Ludzie wierzą we wróżby i gusła. Jakież to smutne.   Zajmowanie się wróżbiarstwem jest grzechem ciężkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naiwniaków u nas pod dostatkiem! Powracamy do Średniowiecza. Ludzie wierzą we wróżby i gusła. Jakież to smutne.   Zajmowanie się wróżbiarstwem jest grzechem ciężkim.
Piszesz o wójcie  gminy Międzyrzec Podlaski?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byle baba plecie głupiutkiej kobiecie, że przepowie przyszłość jak nikt dotąd w świecie. A kobita słucha jak szepcze do ucha sławna w okolicy babina - szeptucha. Szepcze baba szepcze,  to wstaje, to drepcze i bajdury plecie... aż słuchać się nie chce.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz o wójcie  gminy Międzyrzec Podlaski?!?
    Nie. O naiwniakach, co wierzą we wróżby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróżbitów coraz więcej. Wyrastają jak grzyby po deszczu. Pracy  nie ma, a grosz nie śmierdzi. Zawsze jakaś kasa się przyda. Czysty grosz, a w dodatku nieopodatkowany.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku chyba się zagalopowałeś! jakim prawem obrażasz innych !skoro ludzie twierdzą że im pomogla czy też doradzila czy tam ostrzegła przed czymś jakaś wróżka! to chyba to nie jest złe! Dużo wróżek wspiera załamanych osób! To tak jak psycholog!Skoro uważasz że to grzech i wierzysz w Boga  to czemu w tobie tyle nienawiści i złości do innych! CZłowiek wierzący  w Boga powinien mieć serce czyste i dobre ! Naprawdę są dobre wróżki , ale nie wszystkie. Owszem są i złe , zdzierające kasę .Niektórzy mają dar uzdrawiania nawet słowem i wiele osób  ma taki dar!!!!!!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Dagmarko jesteś wierząca to porozmawiaj na temat wróżb z kapłanem. On Ci wszystko wytłumaczy.   A tak na marginesie, w czym widzisz u mnie złość i nienawiść do innych? Ja tylko przestrzegam przed wróżbiarstwem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Dagmarko jesteś wierząca to porozmawiaj na temat wróżb z kapłanem. On Ci wszystko wytłumaczy.   A tak na marginesie, w czym widzisz u mnie złość i nienawiść do innych? Ja tylko przestrzegam przed wróżbiarstwem!        
 Słusznie że przestrzegasz! Nie mam tu na myśli   czary mary ,zaklęcia czy przeklęcia! ale po prostu uważam że czasem potrafią ustrzec przed złem , głupotami, wskazują możliwości jakich  ludzie  nie widzą lub chcą popełnić!wspierają na duchu ,Psycholog również daje rady , czasem mówi że bedzie dobrze a guzik jest. Mimo to nie postrzegamy go jako zło! Ważne jest aby wierzyć w lepsze jutro , a rada , wsparcie i podnoszenie na duchu nie jest złem! Dobro płynące od serca niezależnie od kogo jest czyste i szlachetne! Więc nie stawiaj wszystkich  pod jedną ścianą. Wszędzie mamy złych i dobrych.Odnośnie kapłana to rozmawiałam na ten temat , a on powiedział że jeśli ci pomogła wróżka , dała radę , a nie zaszkodziła to nie jest to zło. Niegrzeczne jest z Twojej strony wyzywanie ludzi od naiwniaków czy tam jakich! Szanujmy się kochani! Nie uogólniajmy! Pozdrawiam wszystkich!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku chyba się zagalopowałeś! jakim prawem obrażasz innych !skoro ludzie twierdzą że im pomogla czy też doradzila czy tam ostrzegła przed czymś jakaś wróżka! to chyba to nie jest złe! Dużo wróżek wspiera załamanych osób! To tak jak psycholog!Skoro uważasz że to grzech i wierzysz w Boga  to czemu w tobie tyle nienawiści i złości do innych! CZłowiek wierzący  w Boga powinien mieć serce czyste i dobre ! Naprawdę są dobre wróżki , ale nie wszystkie. Owszem są i złe , zdzierające kasę .Niektórzy mają dar uzdrawiania nawet słowem i wiele osób  ma taki dar!!!!!!!!!!!!
Ja bardzo wierzę wróżkom i czarownicom na miotle :P  :P  :P Wczoraj powiedziała mi,że się napiję no i już jestem naje***y dmuchałem w swój alkomat i mam 1.55 ale chcę dobić do 2.50.Ciężko będzie bo szwagier już leży pod płotem a kolega w grilu tyłek poparzył i też poszedł spać.Pozdrowienia wszystkim wróżkom i medium. Trzymajta się :D Buziaczki :wub:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...